رادیو زعفران

شاید برای شما مقدور نباشد که در سراسر کشور با افراد تاثیرگذار و با سابقه در صنعت زعفران دیدار کنید و با آنها به گفتگور بنشینید. اما باغبوم این کار را برای شما انجام داده است .

رادیو زعفران مجموعه ای از گفتگوهای باغبوم با برترین کارآفرینان و اساتید و فعالین صنعت زعفران در کشور است. رادیو زعفران شما را به گنجینه ای از نقطه نظرات موفقیت پیوند می دهد.می توانید از این گفتگوها ایده ها زیادی بگیرید، از تجربیات موفقیت و شکست این بزرگان درس بیاموزید، حوزه ها و رواه های ورود به صنعت زعفران  و پیشرفت در این صنعت را بشناسید و … .

رادیو زعفران یک رسانه منسجم که نیازهای آموزشی ( در زمینه‌های تولید ، فرآوری ، بازرگانی ، نوآوری و توسعه )  ، نیازهای اطلاع رسانی ، نیازهای خبری و تحلیلی را بخوبی پوشش  می دهد .استارتاپ باغبوم در راستای رسالتی که در حوزه فناوری اطلاعات در صنعت زعفران دارد ، خدمتی جدیدی را با عنوان ” اولین رادیو زعفران ایران ” به سبد خدمات خود افزوده است تا بار دیگر بتواند نیازی واقعی از خانواده زعفرانی را برطرف سازد .

آنچه در رادیو زعفران خواهید شنید!

  • مصاحبه با میهمان ویژه زعفرانی (فعالین در حوزه‌های : بازرگانی ، تولید کننده ، کارآفرین و بنیانگذاران استارتاپ‌ها ، مسئولین سازمانی اساتید و مدرسین برجسبته و … )
  • مرور و تحلیل بر اخبار مهم در صنعت زعفران
  • آموزش‌های کاربردی و کلیدی در صنعت زعفران ( هیچ جا نشنیده اید ، پون از دل تجربه ها خواهید شنید )
  • موسیقی‌های محلی و پاپ
  • طنز با گویش خراسانی و جذاب با موضوعات زعفرانی
  • مسابقه زعفرانی با جوایز ویژژژه
  • صدای کشاورز ( تریبونی برای انتقال صدای کشاورز به مسئولین ، از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید )

رادیو زعفران را بشنوید!

آینده اقتصاد زعفران در دنیا

ایران بزرگ ترین تولید کننده زعفران در جهان است و سالانه مبالغ زیادی از تولید این محصول به دست می آید ولی در این روز ها و با شرایط اقتصاد کنونی وضعیت زعفران در دنیا به چه صورت خواهد بود…

زعفران در دوران پسا کرونا

بدون شک همزمان با توسعه تجارت و بازرگانی زعفران در سطح بین‌المللی نیاز شدید و ویژه‌ای به بعد زیرساخت فرهنگی و تولید محتوای مناسب برای …

تمامی قسمت های رادیو زعفران را بشنوید: