نوعقیمت ( تومان )توضیحات
نگین (آتی،سررسید اردیبهشت 99)6 اسفند 98
نگین (آتی،سررسید اسفند 98)
نگین (سپرده انبار زرین تربت)8.547
نگین (سپرده انبار تعاون روستا)8.685
نگین (سپرده انبار سحرخیز)8.427
نگین (سپرده انبار طلای سرخ)8.330
نگین ( سپرده انبار نوین)8.345
نگین (نقد بازار)8.687
پوشال (سپرده انبار سحرخیز)7.007
پوشال (آتی، سررسید اردیبهشت 99)
پوشال (آتی، سررسید اسفند 98)
پوشال (سپردده انبار طلای سرخ)7.072
پوشال (سپرده انبار زرین تربت)7.110
پوشال (سپرده انبار نوین )7.085

به بخش مثقال زعفران در سایت باغبوم خوش آمدید . قراره تو این صفحه بروز ترین لیست قیمت های طلای سرخ در ایران و کشورهای منطقه مثل ترکیه، امارات و … به صورت انواع کیلویی، مثقالی و گرمی اطلاع رسانی کنیم .
هدف ما از ایجاد مثقال زعفران اطلاع رسانی آخرین قیمت های زعفران در بورس و بازار ، قیمت گل زعفران و قیمت پیاز زعفران هست . در ضمن با تحلیل روز بازار و بورس که توی همین صفحه منتشر میشه میتونین خرید یا فروشی مطمئن داشته باشین و ریسک خریدتون رو به کمترین میزان برسونین . در ضمن شما میتونین قیمت گل و پیاز زعفران منطقه خودتون رو از طریق سامانه پیامکی کاملا رایگان به باغبوم ارسال کنین تا در شفاف سازی قیمت زعفران در بازار کمک کنین و از حق کشاورزان زحمت کش خودتون حمایت کنید .

 

قیمت امروز زعفران در سایت باغبوم

 

قیمت روز زعفران

 

قیمت زعفران در ترکیه

قیمت زعفران در ترکیه چقدر است ؟ بهترین زعفران برای صادرات به ترکیه چه نوع زعفرانی است ؟ برای صادرات زعفران به ترکیه چه مراحلی را باید طی کرد  قیمت خرید زعفران صادراتی چقدر است ؟ هزینه صادرات زعفران در ترکیه چقدر است ؟

 

قیمت زعفران سحرخیز

قیمت های طلای سرخ تولیدی شرکت سحرخیز در سایت باغبوم بصورت لحظه ای بروزرسانی میشود . شما همراهان گرامی میتوانید با مقایسه نمودارهای روزهای گذشته  خریدی مطمئن از برند خوش نام سحرخیز خواهید داشت .

 

 

دریافت روزانه قیمت زعفران

با پر کردن فرم زیر روزانه بصورت کاملا رایگان قیمت زعفران را بصورت پیامک دریافت کنید .