سامانه رویدادهای صنعت زعفران
ابزاری مدرن برای ثبت‌نام آنلاین و مدیریت رویداد های زعفرانی
همـیشه در جریان همه رویداد های زعفرانی
جذاب کشور باشید...

داغ ترین رویداد ها

رویداد استارتاپی صنعت زعفران با رویکرد فرآوری

شروع : ۲۵ آذر ساعت ۹ | پایان: ۲۶ آذر ساعت ۱۸:۳۰
به صورت حضوری

اولین رویداد شتابدهی و استارت‌آپی صنعت زعفران

شروع : ۱ بهمن ساعت ۱۰ | پایان: ۳۰ بهمن ساعت ۱۲
به صورت آنلاین

اولین میز تخصصی نوآوری و توسعه فناوری زعفران

شروع : ۲۳ دی ساعت ۹ | پایان: ۲۳ دی ساعت ۱۸:۳۰
به صورت آنلاین

سامانه برگزاری رویداد چطور است

وب سایت باغبوم، اولین پایگاه آگاهی‌بخشی از رویدادها، همایش‌ها، سمینارها، کارگاه‌های علمی و تخصصی و کنفرانس‌های حوزه زعفران کشور تلاش می‌کند تا با فراهم کردن هرچه ساده‌تر و آسان‌تر اطلاعات، امکان بهره‌مندی از یک فرآیند تسهیل شدهٔ نام‌نویسی رویدادها را برای علاقه‌مندان فراهم کند. ما بر این باور هستیم که امکاناتی که در سایت باغبوم در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهیم می‌تواند به بالاتر رفتن و آسان‌تر شدن اشتراک‌گذاری دانش کمک کند.

دورهمی

سمینار

کنفرانس

سخنرانی

ورکشاپ

وبینار

سامانه برگزاری رویداد باغبوم چطور کار می‌کند

ایجاد رویداد

می‌توانید به سادگی رویدادتان را در سامانه باغبوم ایجاد کرده و ضمن دریافت یک صفحه با آدرس اختصاصی اطلاعات مختلفی مثل زمان برگزاری، مکان رویداد همراه با نقشه‌ی گوگل، قیمت بلیت‌ها و سایر مشخصات رویداد را در معرض دید مخاطبین قرار دهید.

ابزار ثبت‌نام آنلاین

بعد از ایجاد رویداد ، مخاطبان شما می‌توانند با یک تجربه‎‌ی کاربری مناسب، فرآیند ثبت‌نام را طی کرده و آن را تکمیل کنند و در صورت لزوم هزینه‌ی شرکت در رویداد را هم به‌صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های پرداخت الکترونیک بپردازند. در انتهای فرآیند، ایمیل و پیامک تایید ثبت‌نام و مشخصات بلیت شرکت در رویداد برای مخاطب ارسال می‌شود. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند رویداد شما را از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

آمار و گزارش لحظه‌به‌لحظه

با استفاده از ابزارهای دریافت گزارش و آمار در پیشخوان مدیریت رویداد، امکان مشاهده‌ی لحظه‌به‌لحظه‌ی آمار فروش یا بازدید از صفحه‌ی اختصاصی رویداد فراهم شده است. با تحلیل این آمار و کانال‌های ورودی، می‌توانید مدیریت بهتری روی نحوه‌ی اطلاع‌رسانی رویداد داشته باشید و همیشه از تعداد شرکت‌کنندگان و میزان فروش‌تان باخبر بمانید.

درمورد استفاده از سامانه سوالی دارید؟ در برگزاری رویدادتان به مشاوره نیاز دارید؟

اگر قصد دارید رویدادی برگزار کنید و تابه‌حال از سامانه برگذاری رویداد باغبوم استفاده نکرده‌اید، تیم باغبوم آمادگی پاسخگویی به سوالات شما یا ارائه‌ی مشاوره در مورد نحوه‌ی استفاده از سامانه برگذاری رویداد و ابزارهای موجود در آن را دارد. کافی‌ست فرم روبه‌رو را تکمیل کنید تا یکی از کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

    اعتماد بهترین‌ها، افتخار باغبوم