اخبار

تغییرات بورس زعفران در روزهای گذشته | ۲۰ دی

به گزارش باغبوم، امروز اکثر نمادهای بورسی با کاهش های جزئی همراه شدند. البته این کاهش ها در محدوده ی کف و سقف های قبلی است و نگران کننده نیست. به نظر می رسد تعطیلات سال نو میلادی و همچنین تعطیلات سال نو چینی بر کاهش حجم معاملات و رکود نسبی بازار تاثیر گذار بوده باشد که حجم‌ نسبتا کم معاملات گواه این مدعاست.

نگین در محدوده ۱۲ تا ۱۲۵۰۰ در نوسان قرار دارد. به رشد قیمت نگین در ماه های آتی بسیار امیدواریم.
پوشال نیز در محدوده ۸ تا ۸۳۰۰ در نوسان است. کف پوشال را فعلا باید ۸۰۰۰ تومان در نظر گرفت و کمتر از این رقم واقعا زیبنده نمادهای بورسی نیست و امیدواریم شرکت ها با بازارگردانی مناسب قیمت ها را مدیریت کنند.پوشال هم می تواند در ماه های آتی روندی مثبت اما با شیب ملایم به خود بگیرد.

امروز کمترین کاهش قیمت نگین در نماد طلای سرخ(۳۶ صدم درصد) و بیشترین کاهش قیمت نگین در نماد روستا رخ داد.(۲/۱۶ درصد). کمترین کاهش قیمت پوشال در نماد طلای سرخ (۱/۹۶ درصد) و بیشترین کاهش قیمت پوشال در نماد سحرخیز (۴/۲۱) رخ داد.
بیشترین حجم معاملات امروز مربوط به نماد نگین طلای سرخ با ۷۵ کیلو و سپس نگین زرین با ۴۳ کیلو گرم بود. بیشترین حجم معاملات پوشال مربوط به نماد سحرخیز با ۱۱ کیلوگرم بود.که قرار گرفتن در کف قیمتی می تواند زمینه ساز این حجم معاملات بوده باشد چرا که پوشال برای خرید جذاب به نظر می رسیده است.
امیدواریم با کنار رفتن سایه شوم کرونا و افزایش صادرات به کمک و همت صادرکنندگان می توانیم سالی طلایی از نظر قیمتی برای محصول طلای سرخ و کشاورزان رنج دیده بسازیم.

خبر تغییرات بورس زعفران در روزهای گذشته- ۲۰ دی ۹۹- باغبوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *