اخبار

توضیحات نیکزاد درباره آسیب های خام فروشی زعفران

نیکزاد گفت: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه آسیب‌های خام فروشی زعفران به همراه تعدادی نمایندگان به استان خراسان رضوی سفر کردیم.

به گزارش باغبوم و به نقل از خانه ملت،  علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره نشست بررسی مشکلات زعفران کاران در پی فرمایش مقام معظم رهبری، گفت: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه آسیب‌های خام فروشی زعفران به همراه تعدادی نمایندگان به استان خراسان رضوی سفر کردیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توقع کشاورزان حمایت از زعفران و زعفران کاران است، ادامه داد: در حال حاضر ۹۰ درصد از زعفران دنیا در ایران کشت می‌شود اما محصول نهایی با قیمت پایین از کشاورزان خریداری می‌کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشورهایی مانند افغانستان و اسپانیا سهم ۲ درصدی از تولید زعفران دارند اما با بسته‌بندی و فرآوری، محصول ایرانی با قیمت بسیار بالاتری به فروش می‌رسانند، عنوان کرد: در نشست امروز، زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، پورمحمدی از سازمان برنامه و بودجه، خداکرمی از بانک کشاورزی، صالح‌آبادی از بانک توسعه صادرات و نجف از بانک ملت حضور داشتند.

خبر توضیحات نیکزاد درباره آسیب های خام فروشی زعفران- ۱۸ مهر ۹۹- باغبوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *