اخبار

راه اندازی بازارچه زعفران گامی برای جذب گردشگر به تربت حیدریه | ۲۴ اسفند

سرپرست فرمانداری تربت حیدریه گفت: راه اندازی بازارچه زعفران در معرفی تربت حیدریه به عنوان پایتخت زعفران ایران بسیار مؤثر خواهد بود.

به گزارش باغبوم و به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسین شرافتی راد سرپرست فرمانداری تربت حیدریه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت:تربت حیدریه از شهرستان‌های با ظرفیت و پتانسیل بالاست هم از لحاظ جغرافیایی و زیر ساخت‌های توسعه و منابع انسانی و خدادادی همه را یکجا دارد.

او افزود: جایگاه ویژه تربت حیدریه باید از لحاظ قرارگیری در کریدور مهم شمال به جنوب و شرق به غرب بیش از بیش مورد توجه قرار گیرد تا این شهرستان به جایگاه ویژه خود برسد.

سرپرست فرمانداری تربت حیدریه ادامه داد: تا زمانی که نتوانیم ۱۰میلیون زائر و مسافر را جذب تربت حیدریه کنیم نتوانستیم پایتخت زعفران را به خوبی معرفی کنیم که باید با راه اندازی  بازارچه زعفران و صنایع دستی این مهم را محقق کنیم.

شرافتی راد بیان کرد: زیرساخت‌های تاریخی و گردشگری این شهرستان ارزآوری بمراتب بهتری نسبت به نفت دارد که باید با یک برنامه ریزی دقیق و مدون این صنعت را از قبل بهتر و در معرفی  آن تلاش کنیم.

او تصریح کرد:با توجه در پیش بودن انتخابات باید همه دست در دست هم دهیم تا مشارکت بالایی را شاهد باشیم. به همه مدیران شهرستان تأکید شده است برگزاری انتخابات نباید در خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد کند .

خبر راه اندازی بازارچه زعفران گامی برای جذب گردشگر به تربت حیدریه- ۲۴ اسفند ۹۹- باغبوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *