اخبار

آیا افزایش دهندگان قیمت زعفران، اخلال‌گر هستند؟! | ۴ اردیبهشت

به گزارش باغبوم، جناب آقای حسینی، عضو شورای ملی زعفران مدعی شده است: افزایش دهندگان قیمت زعفران اخلال‌گراند! حسینی، عضو شورای ملی زعفران، در اظهاراتی جدید افزایش قیمت زعفران را به باد انتقاد گرفته و از دست های پشت پرده اخلال‌گران برای افزایش قیمت‌ها سخن گفته است! وی همچنین کمبود زعفران در فصل جاری را شایعه‌ای خواند که توسط همین افراد و با هدف افزایش قیمت زعفران نشر یافته است.

جای بسی تاسف است که عضو یک نهاد ملی این چنین بی‌تدبیر سخن می‌گوید؛ دایما آمار سازی کرده و بدون دانش حقوقی کافی دیگران را اخلال‌گر می‌نامد. چگونه است که ایشان از فاجعه کاهش قیمت زعفران و به خاک سیاه نشستن ده‌ها هزار خانواده در خراسان در سال‌های جاری بر اثر کاهش قیمت زعفران سخن نمی‌گوید؛ ولی اکنون با اندکی افزایش قیمت، عنان از کف داده و صراحتا از قوه قضاییه دعوت می‌کند که با افزایش دهندگان برخورد شود؟!

چنین مسئولانی خوب است بدانند، فاجعه آن زمانی رخ داد که نرخ دلاری طلای سرخ ایران در اثر بی‌تدبیری و صرفا در راستای تامین منافع شخصی اقلیتی، به خاک سیاه نشست و خانواده های بی‌شماری را در خراسان بزرگ به زیر خط فقر پرتاب کرد؛ الله اعلم! جالب است که شورای ملی زعفران، با چنین کیفیتی در مدیریت، مدعی صلاحیت در سیاست گذاری در حوزه زعفران است! حق با دکتر زنگنه است که در جلسه‌ای اظهار داشتند: این نهاد نیازمند اصلاحاتی جدی است… ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰- باغبوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *