باغبوم
باغبوم

باغبوم، اولین پلتفرم جامع صنعت زعفران

استارتاپ باغبوم از سال ۱۳۹۷ در مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد. ایدهٔ اولیه، بازار آنلاین برای ارتباط بین خریداران و فروشندگان گل زعفران در فصل برداشت بود و قطعاً همان‌طور که خودتان می دونید بازار آنلاین گل زعفران فقط ۳ ماه از سال کار دارِد و در ادامه سال باید برنامه‌های دیگری داشته باشد. پس ایده رفته رفته تغییر پیدا کرد و به باغبوم، ” سامانه جامع صنعت زعفران و گیاهان دارویی ” تبدیل شد.
یک استارتاپ که برای ارائه کلیه خدمات و کالاهایی که موردنیاز فعالین در صنایع زعفران و گیاهان دارویی شبانه‌روزی تیمش در حال تلاش و کوشش هستند.
باغبوم استارتاپ برگزیده رویداد ملی صنعت زعفران در سال ۹۸ شد و بعد از ثبت شرکت به اسم ” بوم توسعه ایده پردازان دایا ” با شماره ثبت: ۳۲۰۴ جزو شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری خراسان رضوی و مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه شد و تا این لحظه افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است.
هدف استارتاپ باغبوم ارتباط بین بخش‌های مختلف این صنعت است. علاوه بر این ارتباط، سهولت در بخش تجارت و توسعه صنعت زعفران هم از ارزش‌های است که این استارتاپ به‌صورت کاملاً جدی به دنبال آن است و بچه‌های تیم عاشق کمک به کشاورزان هستند، و این کمک واقعاً و به دور از هرگونه شعار و ادعایی است.
همین امر باعث می‌شود خیلی خیلی ساده تفاوت باغبوم با سایر استارتاپ ها دیده شود، عملگرایی به حرف‌ها و نوآوری تفاوت باغبوم با سایر عزیزان در این صنعت است.

مشاهده اطلاعات کامل