اولین پلتفرم جامع صنعت زعفران

اندکی درباره ما:

استارتاپ باغبوم از سال ۱۳۹۷ در مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد. ایدهٔ اولیه، بازار آنلاین برای ارتباط بین خریداران و فروشندگان گل زعفران در فصل برداشت بود و قطعاً همان‌طور که خودتان می دونید بازار آنلاین گل زعفران فقط ۳ ماه از سال کار دارِد و در ادامه سال باید برنامه‌های دیگری داشته باشد. پس ایده رفته رفته تغییر پیدا کرد و به باغبوم، ” سامانه جامع صنعت زعفران و گیاهان دارویی ” تبدیل شد.
یک استارتاپ که برای ارائه کلیه خدمات و کالاهایی که موردنیاز فعالین در صنایع زعفران و گیاهان دارویی شبانه‌روزی تیمش در حال تلاش و کوشش هستند.
باغبوم استارتاپ برگزیده رویداد ملی صنعت زعفران در سال ۹۸ شد و بعد از ثبت شرکت به اسم ” بوم توسعه ایده پردازان دایا ” با شماره ثبت: ۳۲۰۴ جزو شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری خراسان رضوی و مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه شد و تا این لحظه افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است.
هدف استارتاپ باغبوم ارتباط بین بخش‌های مختلف این صنعت است. علاوه بر این ارتباط، سهولت در بخش تجارت و توسعه صنعت زعفران هم از ارزش‌های است که این استارتاپ به‌صورت کاملاً جدی به دنبال آن است و بچه‌های تیم عاشق کمک به کشاورزان هستند، و این کمک واقعاً و به دور از هرگونه شعار و ادعایی است.
همین امر باعث می‌شود خیلی خیلی ساده تفاوت باغبوم با سایر استارتاپ ها دیده شود، عملگرایی به حرف‌ها و نوآوری تفاوت باغبوم با سایر عزیزان در این صنعت است.

کسانی که با رویاهای بزرگ، در کنار یکدیگر باغبوم را می‌سازند

علی ناصری

هم بنیانگذار و سرپرست اجرایی

سعید عشقی

CMO سرپرست دیجیتال مارکتینگ

رویا فیاضی

هم بنیانگذار و سرپرست صفحات مجازی

رئوف ذباح

گوینده و مجری رادیو زعفران

رضا راد

وبمستر

امیرعباس مولوی

تدوین گر و صدابردار رادیو زعفران

امیرحسین علیشاهی

گرافیست و سرپرست طراحی محصول

مرحوم پوریا سالارعباس

سرپرست دیجیتال مارکتینگ سابق
” پوریا از جمع ما رفته ولی همیشه پیشمون هست با عشق “

با باغبوم بیشتر آشنا بشین :

برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

صنعت زعفران و گیاهان دارویی یک بازار کاملا سنتی داره و تلفیق آن با دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک راه حلی بود که ما برای توسعه این صنعت پیدا کردیم و اسمش را باغبوم گذاشتیم . اگر میخواین بیشتر با باغبوم در همراه باشید روی لینک زیر کلیک کنید :

باغبوم به روایت اعداد

money-transfer (1)

۴۰۰ کیلوگرم

حجم زعفران معامله شده در بخش نیازمندی

onion (1)

۵۰۰ تن

پیاز زعفران معامله شده از طریق باغبوم

megaphone (1)

۶۰۰ آگهی

تعداد آگهی ثبت شده در باغبوم

saffron (1)

۲۰۰ کیلوگرم

حجم زعفران معامله شده در باغبوم

سوالاتی که معمولا از باغبوم پرسیده میشود:

باغبوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!