اولین پلتفرم جامع صنعت زعفران

اندکی درباره ما:

استارتاپ باغبوم از سال ۱۳۹۷ در مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد. ایدهٔ اولیه، بازار آنلاین برای ارتباط بین خریداران و فروشندگان گل زعفران در فصل برداشت بود و قطعاً همان‌طور که خودتان می دونید بازار آنلاین گل زعفران فقط ۳ ماه از سال کار دارِد و در ادامه سال باید برنامه‌های دیگری داشته باشد. پس ایده رفته رفته تغییر پیدا کرد و به باغبوم، ” سامانه جامع صنعت زعفران و گیاهان دارویی ” تبدیل شد.
یک استارتاپ که برای ارائه کلیه خدمات و کالاهایی که موردنیاز فعالین در صنایع زعفران و گیاهان دارویی شبانه‌روزی تیمش در حال تلاش و کوشش هستند.
باغبوم استارتاپ برگزیده رویداد ملی صنعت زعفران در سال ۹۸ شد و بعد از ثبت شرکت به اسم ” بوم توسعه ایده پردازان دایا ” با شماره ثبت: ۳۲۰۴ جزو شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری خراسان رضوی و مرکز رشد شهرستان تربت‌حیدریه شد و تا این لحظه افتخارات بسیار زیادی را کسب کرده است.
هدف استارتاپ باغبوم ارتباط بین بخش‌های مختلف این صنعت است. علاوه بر این ارتباط، سهولت در بخش تجارت و توسعه صنعت زعفران هم از ارزش‌های است که این استارتاپ به‌صورت کاملاً جدی به دنبال آن است و بچه‌های تیم عاشق کمک به کشاورزان هستند، و این کمک واقعاً و به دور از هرگونه شعار و ادعایی است.
همین امر باعث می‌شود خیلی خیلی ساده تفاوت باغبوم با سایر استارتاپ ها دیده شود، عملگرایی به حرف‌ها و نوآوری تفاوت باغبوم با سایر عزیزان در این صنعت است.

کسانی که با رویاهای بزرگ، در کنار یکدیگر باغبوم را می‌سازند

علی ناصری

هم بنیانگذار و سرپرست اجرایی

سعید عشقی

CMO سرپرست دیجیتال مارکتینگ

رویا فیاضی

هم بنیانگذار و سرپرست صفحات مجازی

رئوف ذباح

گوینده و مجری رادیو زعفران

رضا راد

وبمستر

امیرعباس مولوی

تدوین گر و صدابردار رادیو زعفران

امیرحسین علیشاهی

گرافیست و سرپرست طراحی محصول

مرحوم پوریا سالارعباس

سرپرست دیجیتال مارکتینگ سابق
” پوریا از جمع ما رفته ولی همیشه پیشمون هست با عشق “

با باغبوم بیشتر آشنا بشین :

برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

صنعت زعفران و گیاهان دارویی یک بازار کاملا سنتی داره و تلفیق آن با دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک راه حلی بود که ما برای توسعه این صنعت پیدا کردیم و اسمش را باغبوم گذاشتیم . اگر میخواین بیشتر با باغبوم در همراه باشید روی لینک زیر کلیک کنید :

باغبوم به روایت اعداد

[stat_counter icon=”Defaults-clock-o” icon_size=”64″ icon_color=”#660066″ icon_position=”right” counter_title=”تعداد آگهی ثبت شده” counter_value=”600″ counter_suffix=”ساعت” speed=”3″]
[stat_counter icon=”Defaults-tag” icon_size=”64″ icon_color=”#660066″ icon_style=”advanced” icon_border_spacing=”50″ icon_position=”right” counter_title=”پیاز زعفران معامله شده از طریق باغبوم” counter_value=”500″ counter_suffix=”تن” speed=”3″]
[stat_counter icon=”Defaults-shopping-cart” icon_size=”64″ icon_color=”#660066″ icon_style=”advanced” icon_border_spacing=”50″ icon_position=”right” counter_title=”تعداد آگهی ثبت شده در باغبوم” counter_value=”600″ counter_suffix=”آگهی” speed=”3″]
[stat_counter icon=”Defaults-tags” icon_size=”64″ icon_color=”#660066″ icon_style=”advanced” icon_border_spacing=”50″ icon_position=”right” counter_title=”حجم زعفران معامله شده در بخش نیازمندی ها” counter_value=”200″ counter_suffix=”کیلوگرم” speed=”3″]

سوالاتی که معمولا از باغبوم پرسیده میشود:

باغبوم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!